picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wynajem auta do ślubu, gdzie ?

wynajem auta do ślubu, gdzie ?

Hej. Czy Waszym zdaniem konsultant ślubny jest potrzebny? Wahamy się z narzeczoną czy należałoby go zatrudnić bądź zrezygnować z tego.

dertus45

Posty: 7

 
Firmy, jakie wykonują ozdoby na weselne odnajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niezmiernie przydatny w moim przypadku.

Marioleczka

Posty: 12

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Yuri20

Posty: 15

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, iż to bardzo rozsądne wynagrodzenie, albowiem doświadczony zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie wiecej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Lux-Mark24

Posty: 22

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

Yuri20

Posty: 12

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

33-odwaga

Posty: 8

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

bleyd93

Posty: 20

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, gdyż nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

3_0Simer

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Na domiar tego był w stanie odszukać dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

Snaco

Posty: 13

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą weseliły się usługi, które świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie dużo, a dodatkowo konsultant może zagwarantować Wam pewne oszczędności, bowiem ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

johncena67

Posty: 19