picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony Łódź, która firma ?

strony Łódź, która firma ?

Poszukuje firmy od stron w Łodzi, która wykona mi stronę responsywna. Jeśli znacie kogoś, kto się tym zajmuje i ma doświadczenie to dajcie znać. Byłoby dobrze gdyby firma miała ofertę w jakiś rozsądnych pieniądzach.

Fajae

Posty: 1

 
Jest dużo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się bardziej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

Nikuś23

Posty: 5

 
Korzystałem z oferty firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Niesłychanie dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo ważne, bo wtedy można wprowadzić również własne pomysły. Jeśli są idealne to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wtedy można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

roudee

Posty: 17

 
Jeżeli to ma być jakaś prosta strona www to można to wykonać samemu. Jeżeli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować na własną rękę robić.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To bardzo istotne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

VjakV

Posty: 3

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich bardzo dobre opinie, ale sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty skorzystać.

sawas

Posty: 4

 
Strony internetowe są dzisiaj tanie także nie ma żadnego sensu, aby cokolwiek robić samodzielnie. Na tym naprawdę trzeba się znać. Im bardziej rozbudowana strona internetowa tym więcej jest pracy przy jej tworzeniu. Lepiej sobie dać spokój i wybrać kogoś, kto jest w stanie to wszystko wykonać znacznie lepiej od nas, a wtedy będziemy bardzo zadowoleni.

Klara323

Posty: 4

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wtedy można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

gurbum

Posty: 15

 
Musicie pamiętać o tym, że jeśli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeśli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

CHatka-eKo

Posty: 3