picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sklep ogrodniczy internetowy, jaki ?

sklep ogrodniczy internetowy, jaki ?

Znacie jakiś sklep, który oferuje rośliny ogrodowe w sprzedaży wysyłkowej? Potrzebny mi ktoś, kto ma duży wybór roślin iglastych i liściastych. Chce, co nie, co zamówić do swojego ogrodu, ale nie do końca jeszcze wiem, co to ma być.

3czex

Posty: 2

 
Kupiłem cyprysika sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Cyprysik-tepoluskowy-Gitte-Pa-C10/6821. Mnie ta roślina idealnie pasuje do całości. Kupiłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych problemów. Stworzyłem mu odpowiednie warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

labuh

Posty: 14

 
U mnie w kilku miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś naprawdę bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

miko_poz

Posty: 2

 
Iglaste potrzebują niezwyklej kwaśnej ziemi, wobec tego jeżeli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie paskudne.

Marioleczka

Posty: 2

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

Suit

Posty: 2

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na różne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Ważne jest znaleźć połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Tym bardziej, że wybór takich roślin jest naprawdę bardzo duży i każdy coś znajdzie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale ciężkie, wobec tego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Marioleczka

Posty: 6

 
Niezmiernie podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, dlatego jeśli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Faktycznie pożądane byłoby wydać to sosnę własne pieniądze.

simeone

Posty: 9

 
W ogrodzie przerabiałem już inne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bowiem tak naprawdę zależne jest to od mnóstwo czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bowiem im gorsze tym z trudem ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, wobec tego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, które mam w swoim ogrodzie.

roudee

Posty: 2