picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

filmy dostępne online, szukam

filmy dostępne online, szukam

Szukam strony internetowej, gdzie dostępne są darmowe filmy online. Czy znacie może znane serwisy, które oferują filmy zupełnie za darmo?

Serwet87

Posty: 1

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak chcesz więcej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeśli chcesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

Komimya

Posty: 3

 
Film online znany serwis możesz oglądać na wielu portalach, jednakże z reguły są one płatne. Często trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Saradoonin

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej znane serwisy potrzebują kupienie pakietu premium. Na stronie jaką Ci podałem, nie potrzebują takiego poczynania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Kitas

Posty: 3

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

miko_poz

Posty: 8

 
Wiele stron oferuje darmowe filmy, a jak potem się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

dawid123

Posty: 10

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie odnaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Natomiast może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Film online znany serwis możesz włączyć sobie na różnych platformach. Jednakże ciężko jest odnaleźć te darmowe strony internetowe.

Sylwekk

Posty: 7