picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

szkolenia bhp katowice, polecicie ?

szkolenia bhp katowice, polecicie ?

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Które macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

Hunka

Posty: 5

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, wobec tego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są planowane u nas są sensowne i ciekawe, wobec tego u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wówczas osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

tadeuszek66

Posty: 10

 
Bez problemów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm niezmiernie mnóstwo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

gregBard

Posty: 6

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

TomekK

Posty: 14

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, lecz u mnie nie.

karmelaniolek

Posty: 3

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bowiem firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

CHatka-eKo

Posty: 4