picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Naprawa ploterów z Poznania, polecicie coś?

Naprawa ploterów z Poznania, polecicie coś?

Dzisiaj awarii w mojej firmie uległ mój dość wysłużony ploter. Czy w waszej opinii opłaca się go oddawać do naprawy czy może nabyć nowy sprzęt o gigantycznie lepszych parametrach i to z niego korzystać?

Bryzyt1

Posty: 15

 
W swojej firmie używam sporo ploterów i w wypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo bowiem jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

Squel

Posty: 30

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje swojej decyzji ponieważ zaoszczędził niezwykle wiele pieniędzy a ploter działa jak nowy.

Anonim.KuBa

Posty: 28

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

sooya

Posty: 21

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była bardzo tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę bardzo sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii.

Lesny

Posty: 21

 
Z własnego doświadczenia polecam Ci serwis ploterów: http://ploter.org.pl. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów działających na terenie Poznania w którym pracownicy mają przede wszystkim gigantyczną wiedzę na temat naprawy ploterów.

Bezi22

Posty: 14

 
Zdecydowanie polecam Ci zdecydowanie się naprawę plotera marki HP zamiast kupna nowego bowiem jest to sporo tańsze. Z reguły koszty naprawy ploterów tej marki są naprawdę niskie.

zoferek

Posty: 23

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera gdyż mogą być one niesłychanie niskie a zakup nowego to niesłychanie znaczny wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w wypadku drobnej awarii.

Kitas

Posty: 15

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

TomekK

Posty: 10

 
Jeżeli naprawdę zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim czasie użytkowania gdyż będzie ona mało prawdopodobna.

dof77

Posty: 14