picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kolczyki celebrytki, szukam sklepu

kolczyki celebrytki, szukam sklepu

Poszukuje blokady beads pandora, która będzie pasowała do mojej bransoletki. Poszukuje jakiegoś bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego jubilerskiego.

Kidi

Posty: 1

 
Ofert z przywieszkami do bransolet jest bardzo dużo. Byłam w jednym ze sklepów, bo kupowałam komuś prezent. Trochę czasu w internecie spędziłam zanim udało mi się zdecydować, co wybrać. Za duża oferta to też nie za dobrze, ale to tylko moje zdanie na ten temat.

Gargamel5

Posty: 4

 
Z biżuterii obecnie to tylko naszyjnik celebrytka i nic więcej. Gusta są różne, dlatego wiem, że każda z nas może wybrać coś innego. Nie dziwię się też, że sklepy internetowe mają tak bardzo dobrze przygotowane oferty. Trzeba, jakość spełnić, chociaż cześć wymagań klientek.

cinto

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o wisiorki serca to są tu https://valerio.pl/serduszka-c-6_21.html.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Nosiłam dawno temu po kilka sztywnych bransolet, lecz dzisiaj mało, kto je nosi. Może są modne, lecz akurat nie wśród osób, z którymi przebywam. Nie zawsze takie bransolety są praktyczne, zatem zapewne sporo kobiet woli wybrać inne modele, które są w sprzedaży.

Nikuś23

Posty: 2

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się bardzo jest taki tajemniczy i bardzo oryginalny. Nie jest może duży, ale wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest bardzo oryginalny pomysł.

Grabow12

Posty: 5

 
Nie za bardzo lubię nosić biżuterię, lecz kilka par srebrnych kolczyków mam, albowiem jestem na wszystko bardzo dobrze przygotowana. Nie wydaje na to mnóstwo, albowiem zawsze szukam jakiś propozycji promocyjnych i wówczas zamawiam.

Teraru

Posty: 2